Listopad 2011

What the fuck?

28. listopadu 2011 v 12:37 Fashion
Ano, nejsem srab, co utíká ze hry....jsem snad "blbá"?..Jen proto, že jsem odešla z blogspotu? Tohle má být provokace? Že jsem to prostě nezvládla....zvládla, jen jsem nechtěla být někde, kde mi není dobře. Vy snad stojíte o to, být někde, kde vám není dobře?.....Věc názoru..."Shit" :P...
Jak si užíváte slunečný podzim?...Víte..ten sníh mi ani trošku nechybí :)

Obyčejný život.....a pár zbytečných keců..

19. listopadu 2011 v 15:08 Kecy "hloupé" blondýny
Je to zvláštní..mít 50návštěvníků za týden..:)..Kde jsem byla dřív a kde jsem teď?:)..Ano, napraví se to, nebo ne?..ANO!..Chcete videa? Řekněte si jaká, vyhovím vám..řekněte si oč chcete, udělám vše, co bude v mých silách. Ačkoliv jsem poslední dobou trošku zaneprázdněna, čas se udělá vždycky nebo ne?
Jak jste si užili volňase? A víte jak jsem si ho užila ja?:)
Čtvrtek: Skvěle jsem se vyspala, po té mě čekalo uklízení, dopisování sešitů, kolem páté přijela kamarádka, pokecali jsme ..... a večer jsem trávila s mamkou u televize
Pátek: Byla jsem na nohou už ve čtvrt na šest ráno, měla jsem naspáno cca 3 hodinky, šla ke kadeřnici, vrátila se kolem deváté, šla za kamarádkou se domluvit na "ladies night"...po té jsem se šla upravit (namalovat si na ksicht obličej) a kolem čtvrt na dvě jela s mamkou do Chebu. Mamka odjela za přítelem a ja byla s milým v hospůdce a domů jsem dorazila v sedm večer. V půl osmé přišla kamarádka, dali jsme ruma, kecali, koukali na filmy, poslouchali písničky apod. Ve dvě ráno jsme usnuli.
Sobota: Jsem vzhůru od půl deváté, nic jsem skoro nenaspala, mam slabší kocovinu, uklidila jsem, trochu se zkurturnila, něco snědla...po té jsem na 3 hodiny usla..a dneska počítám s válením do pěti hodin, pak jedeme pro mamku, za tátou a nakonec skejsnu u kámošky na kafi:)
Neděle: Můj milý, učení:)

Špatně prokrvená brambora

11. listopadu 2011 v 15:27 Photos
Dnes Vás zahltím fotkami :) Nečekejte krásu, dokonalost. Jsem taková jakou mě stvořil Bůh a kdo náboženství nerozumí, nechť si ohrne spodní ret přes hlavu a polkne :) Tramtatadááá:))...Komentujte:))

Věř, běž a dokážeš

10. listopadu 2011 v 16:36 Kecy "hloupé" blondýny
Kdyby nebylo lady Myslivcové, kdyby nebylo Evropy 2 a hlavně, kdyby nebylo songu Já jedu Facebook, nevím kdo je Raego. A takto se objevují talenti. Klikneš na jedno video a díváš se, klikáš na další a další. Po té si uvědomuješ, jednu věc. Ten kluk je sakra dobrej, jak to dokázal? Dělal to, co ho baví. Každý by si měl splnit svůj sen, sezením u Facebooku nic nezískáme. Nejde to snadno, chce to vůli ...nic nepřijde jen tak...I já mám svůj sen. Natáčet videa, vyjádřit to, jaký jsme "vymaštěný" národ. Křičet do světa. Zpívat, umět vyjádřit své pocity i beze slov, jen přes pohoupouhé video - či videoklip. Nechci bejt "slavná", jen si chci splnit sny....chci, aby mě někdo vyslyšel:)
Jaký máš ty sen? Popř. sny?:) Splňme si je!:)

Jsem tam, kde je mi dobře...

9. listopadu 2011 v 0:06 Kecy "hloupé" blondýny
Přijde mi to jako věčnost. Před 2 lety. Otevřu dveře a vítá mě můj milovaný, věrný hafan. Takto se cítím tady. Na správném místě. Vystřídala jsem snad 1234838490203 blogů. Takže nemohu už ničím překvapit. Blogspot není nic pro mě. A jak řekla má vášnivá čtenářka Veronika, blog mi svědčí více. A tímto jí chci pozdravit. Vlastně vás všechny chci pozdravit. Jsem v centru dění, jsem ve staré vsi, v oblíbené vsi. Po 7 či kolika měsících. Krásný to pocit. Samozřejmě. Blog projde úpravami, až samozřejmě najdu někoho na desing. Stále jsem se to za ty roky nenaučila. Tak musím hledat.
Rubriky už jsou vypsané, klidně pište připomínky.
Vaše Lucie..

PS: Nevíte o někom, kdo dělá desingy?