Leden 2012

Hair

31. ledna 2012 v 19:40 Inspiration

Co je to čas?

28. ledna 2012 v 19:40 Kecy "hloupé" blondýny
Za chvíli bud vysvědčení, jak se těšíte? Musím řici, že mě to nějak nepřijde. A už vůbec ne to, že jsem ve druháku, pořád si přijdu jako ta 14 letá holčička, co chodila na základní školu. A to si pište, že bych to chtěla vrátit. Všechno to až moc rychle utíká a mě zbyly jen vzpomínky. Nemyslím na to, co bude, myslím na to, co bylo. Začala jsem vnímat i to, jak se lidé mění. Některým lidem nestojím ani za pozdrav a když vezmu v úvahu, že jsem sněma sdílela 9 let svého života, je mi z toho blivno. Dělají se mi v žaludku hemeroidy. A má pleť vypadá vrásčitě a utrápeně. Prostě to zamrzí.
V pátek se stěhujeme. Chcete nafotit fotky či natočit video "my bedroom"?

Matka příroda

23. ledna 2012 v 18:59 Photos

Pohled svůj upřu na nebesa,

v tom jejich krása mě umlčí;

zapomínám na okolí, blízkost lesa,

svět se pode mnou zatočí.Ač jsem tu znovu a není to poprvé,

mé city jsou pořád stejné;

síla přírody vlévající se do mé krve -

jako zážitek silné a neochvějné.


Déééénim

21. ledna 2012 v 20:43 Fashion
Áj nou...
Přispívám si na tento blog jak se mi zlíbí - nepravidelně, s velkými mezerami. Stěhování, točení videí, škola to vše mě momentálně tíží.
Polepším se!
Opravdicky opravdu...!

Co s víkendem?

7. ledna 2012 v 19:25 Kecy "hloupé" blondýny

Vítám Vás v Novém roce...

Stále mi nějak nedochází, že začalo něco nového...a pro mne zvlášť..stále se hovoří o konci světa a já už z toho mám hlavu jak škopek. Konec světa nebude, ujišťuji se tím. Nechci zemřít jako mládě :).....Mayové, či jak se jmenoval ten kokotný kmen, neměl dostatek papíru na kalendář, nebo destiček, či kam to psali, nemám dostatek informací a ani nepotřebuji...
A tak si užijme tento víkend. Jaké máte plány? Já si momentálně stahuji Feng shui písničky . zabraňují depresím a poslouchám Enyu. Užasný pocit. Znovuzrození. Cítím se tak.....odpočatě..cítím se jako kdybych se právě vyčůrala do čerstvě posekané trávy (:D)
Zítra mě čeká krásný den s panem Pučmelounem a samozřejmě mě čeká i nemilá čast...hodinové učení práva...nesnáším pololetní shony ve škole....Postřílela bych ty učitele, přesně tak jako bažanty. Jak říká náš učitel na Ekologii. ,,Bažant je debil, kterej se nechá zastřelit."....Krásný víkend a zvládněte školu lépe než já...:)

Silvestr

4. ledna 2012 v 14:31 Photos
Jak prožíváte nový rok? Doufám, že jste do něj vrkočili správnou nohou. Bohužel, uzavírá se pololetí, takže večery trávím nad učením...nic příjemného, však i vy to určitě znáte.
Jinak ve zkratce. Silvestr jsem přežila, musím říci, že i docela užila...jen ne tak, jak bych si představovala....bez pana Pučmelouna to nebylo ono..:)
A co vy a Silvestr?