Únor 2012

Vyber si

29. února 2012 v 11:35

Stále mi píšete, že byste chtěli vidět znovu a znovu můj pokojíček. Pokusím se, co bude v mých silách a natočím vám videjko. Můj pokoj se stále mění, dokupuji věci a stěhuji. Stěhování je doufejme u finále, doplňky pomaličku dokupuji.
Jinak k soutěži? Měla jsem v plánu vám dát za úkol vytvořit jarní outfit na polyvore.com a nebo soutěž o nejvtipnější video, abych se měla u čeho inspirovat u natáčení Na ostří nože. Tak tedy máte na výběr. Pod článkem bude anketa, kde budete moci hlasovat.
Jinak pro vás ještě chystám random-video nebo něco hudebního. Ale o tom až někdy jindy, nemůžu totiž najít svou červenou rtěnku :D

Je mi krásněě...

26. února 2012 v 17:16 Kecy "hloupé" blondýny

Ve čtvrtek jsem oslavila svých "sweet seventeen"..Sakra, utíká to. Až mi bude 20, to bude zlom. Začnu stárnout. No, nebudu na to myslet, času dost. Tato krásná, poněkud povadlá růžička je od mé milé Lucinky a věřte nebo ne, poprvé jsem dostala k narozeninám kytičku a ještě k tomu od ženské. Ale stejně jí zbožňuji. Dnes jsme seděli u latté a přemýšleli. Byli jsme přecitlivělé a v tu chvíli jsme chtěli mít vedle sebe muže, kteří by nás milovali. Jinak máme proti mužům určitou averzi. Není to fajn zalehnout do pelechu se svým milým (a užít si sním ten nejkrásnější a nejbouřlivější sex?) a koukat se na filmy? Nebo se jen tak sebrat a někam vyjet? Dělat spontanní věci, to je moje..
Otázka mimo mísu. ,,Chcete soutěž?"

Saturday

25. února 2012 v 13:05 Fashion

Ať je hudba tvůj lék

16. února 2012 v 13:37 Kecy "hloupé" blondýny
Co nám dává hudba?
Pomáhá nám při relaxaci, depresím, rádi na ni tančíme, zpíváme. Zkrátka, dokáže náš život obrátit o 360°. Já si nedokáži představit život bez hudby. Poslouchám ji při uklízení, než jdu spát, když vstanu, občas když se sprchuju apod. Jenže přináší hudba jen to dobré?
Podívejme se na Lady Gagu, na zesnulou Amy a také na Whitney. R.I.P. Whitney, měla si zlatý hlas. V hudební branži se jim dařilo, měli slávu, měli moc, mohli mít takřka všechno. Ale ani jedna z nich nenašlápla na dobrou cestu. Níčí a také zníčili je drogy. Samozřejmě, že jde i o herečky, herce, ale věnujme se spíše hudbě.
Láska k hudbě musí být silnější než vy samy. Pokud hudbu milujete nadevše a chcete to někam dotáhnout, musíte zvážit určitá rizika. Všude po parketě se válí drogy, všichni mají plné kapsy a podstrkují jak se jen dá. Přetrpí-li tohle člověk, má vyhráno. Není to lehké. Mají celý týden narvaný koncertama, nemají čas na spánek a jsou bez energie. Pro slávu boží jim drogy pomohou zůstat na nohách. Nechtějí zklamat. Vezmeš jednou, vezmeš dvakrát - bereš pořád. Silná závislost, není lehké se z toho dostat.
Je to až smutné. Máte-li někdo rád tvrdší hudbu, mrkněte na film The Runaways. Poutavý film a na samém konci vám dojde, že takhle vlastně dopadla většina kapel.

Přece se kvůli Valentýnu neposeru!

13. února 2012 v 12:43 Kecy "hloupé" blondýny

Zdravím vás človíčkové!
Den za dnem utíká a já nevím, kam dřív složit hlavu. Nejradši bych si narvala hlavu do uložného prostoru od postele a dělala, že neexistuji. Totální nestíhačky. Nevím, ským dřív trávit čas. Je to tak krásný, ale přitom vyčerpávající. Jsem jako holub, kterej se nemá kde vysrat....:D...nakonec posere člověka bez viny. Samozřejmě, já to nedělám, jen se nějak všechno vymyká kontrole...
A jak budete zítra slavit ten stupidně komerční americkej svátek?
Pro mě je to prostě jenom "úterý" nic víc, nic míň. 1.máj, to náš svátek sakra! Vemte si, kdyby nebyl Valentýn, milovali byste dotyčnou osobu míň?
Prostě je to "jafhajoifabfjdngvjkajha"...to má být sprosté slovo...:)
Musím se rozloučit, jedu na výlet....to bych nebyla já....Mimochodem, chybí vám tu něco? Je něco, co by vás absolutně potěšilo?


My bedroom

11. února 2012 v 17:12 Photos
Zde jsou slíbené fotečky mého pokojíku. Mnoho věcí tam ještě chybí, např. závěsy..a další věci. Je skromný, ale cítím se v něm dobře.
Tramtadadááá......


Dobrý den růžový perníčku

8. února 2012 v 16:43 Kecy "hloupé" blondýny
Vidím. Jsou krásné! Tak daleko od sebe a žluté :) Ne, nejsou to tvé zuby, jsou to hvězdy! Poslušně hlásím, že jsem zabydlená, takže fotečky budou až v sobotu. Ještě není moc vybavený, ale to chce čas. Momentálně se teď cítím jako jablečný mošt. Totálně vyšťavená. Jsem totiž blázen. V půl 11 v noci, omotám svůj potetovaný krk šálou, beru krabičku cigaret a vyrážím do ulic. Domů se vracím zmrzlá jako psí kakánek. Ale je mi krásně, užívám si městského žití. Tento týden je naladěný na skvělou vlnu. Celý týden do půl 2, vysedávám si u cappucina a je mi nepopsatelně. A ještě jedna věc, příští týden budu mít prázdniny, zahltím vás krásou a rozmazlím si vás. Ještě rádi se sem budete vracet :-*
A co vy? Taky jste šli dneska do školy s rozepnutým poklopcem? Musím říct, že jsem se provětrala :D